Hotelul Piatra Craiului are in componenta sa urmatoarele tipuri de camere: 29 camere duble twin, cu 2 paturi, televizor si baie proprie cu cada, 9 camere duble matrimonial, televizor si baie proprie cu cada, 1 apartament cu pat matrimonial si canapea extensibila (maxim 4 locuri), televizor si baie proprie cu cada. Alte facilitati: lobby la parter, balcon sau terasa la toate camerele.
Disponibilitate
Chiar acum verificăm dacă avem mai multe oferte, special pentru tine. Te rugăm să aștepți...
0%
Va rugam sa alegeti o data de CheckIn si CheckOut pentru a vedea preturile.